Firma Profili

MIHOĞLU Halı Yıkama 2000 yılından günümüze, halı yıkama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Ülkemizde; Halı yıkama sektöründe TSE - Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip 3 firmadan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız Aynı zamanda, Konya'nın İlk ve Tek TSE - Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Hizjyen Belgesine sahip tek firmasıdır.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların halı yıkama talepleri başarıyla karşılanmıştır.


Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.ARA

WHATSAPP